KRYŠTOF

Anglická školka Kryštof > Praktické info


ZÁPIS: děti jsou přijímány v případě volných kapacit i v průběhu školního roku. Rodičům zájemcům umožňujeme po vzájemné domluvě zúčastnit se aktivit ve školce „s dítětem na zkoušku“. Myslíme při tom na individuální potřeby dětí i rodičů a jsme schopni je nejen pro potřeby adaptace zohlednit.


BEZPEČNOST dětí patří mezi naše priority. S ohledem na ní jsou voleny i vybaveny prostory, ve kterých výuka probíhá. Stejně bezpečné prostředí poskytují i naše zahrada včetně zahradních herních prvků.


Další z priorit je úzká spolupráce a osobní kontakt s rodiči, toto je jedním z důvodu, proč nenabízíme hromadnou DOPRAVU (SVOZ dětí).


NÁŠ TÝM je stabilní, kvalifikovaný a zkušený, všichni prochází úvodním školením a jsou detailně seznámeni s naším kurikulem (PECF a MONTESSORI pedagogika).


SUNNY SUMMER CAMP/LETNÍ PROVOZ PRO VEŘEJNOST I PRO POTŘEBY ŠKOLKY A JUNIORSKÝCH PROGRAMŮ probíhá v červenci. Pečlivě volený program je garantem smysluplně a zajímavě stráveného léta.


WINTER CAMP se koná v lednu a kombinuje lyžování a angličtinu.


SPRING CAMP se koná v květnu/červnu a kombinuje cyklistiku a angličtinu.


STRAVOVÁNÍ je formou dopolední a odpolední svačiny (sendviče, ovoce, zelenina, cereálie, jogurty, mléko) a oběda (polévka, hlavní jídlo, ovoce, zákusek). Námi nabízená strava je kvalitní a chutná, odpovídá zdravému životnímu stylu. Celodenně jsou k dispozici nápoje (čaje, džusy, ovocné šťávy, voda). Nezbytnou informací jsou pro nás případné potravinové alergie dětí. Vyjádření lékaře, příp. rodičů striktně dodržujeme! Řídíme se názory rodičů při skladbě jídelníčku.