KRYŠTOF

Novinky

Online výuka angličtiny přes Skype

KLC pro dospělé
Skype výuka Vám umožňuje procvičení všech dovedností: poslech, porozumění, mluvení a psaní. V průběhu lekcí si spolu s lektorem vytváříte vlastní slovníček, který je Vám vždy k dispozici. Máte možnost zkušební lekce v podobě 30 min. s českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU SKUPINU KRYŠTOF 4U?

Anglická školka Kryštof

Kryštof 4U - Evropský sociální fond

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior

Program 4U

Kryštof Club Junior
Nabízí celoodpolední angličtinu s RODILÝM MLUVČÍM. Vyváženou kombinaci různých aktivit: čteme například THE JUNGLE BOOK, díváme se na TOY STORY v originále, sportujeme na hřišti, zpíváme a malujeme. Místo konání: anglická školka v Černošicích a v Praze 10 ul. Olešská. Podrobnější informace o programu výuky naleznete níže v sekci "ke stažení".
Ke stažení:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior KLC pro dospělé
Ke stažení:

KRYŠTOF mini CLUB

Anglická školka Kryštof
PRO 4 - 6leté DĚTI BEZ PŘEDCHOZÍ ZNALOSTI ANGLIČTINY s rodilými mluvčími v kombinaci s českou školkou. FUN 4U! Podrobnější informace včetně nabídky výuky v Černošicích a Skalce naleznete uvnitř této novinky.
Ke stažení:

LETNÍ TÁBORY (DOCHÁZKOVÉ)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
PŘIDEJTE SE K NÁM! NAŠE PŘÍBĚHY PROVEDOU VAŠE DĚTI LÉTEM, NA KTERÉ BUDOU DLOUHO VZPOMÍNAT. Základní cena činí na jeden týden 4.990 Kč vč. DPH. Provedeme Vaše děti létem tvořivě s laskavým týmem lektorů z KRYŠTOFa! Rozhodnete-li se strávit s námi týdny dva (tři), zaplatíte výhodnou cenu 6.990 (9.990) Kč vč. DPH.
Ke stažení:

LETNÍ TÁBORY (POBYTOVÉ)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
Nezapomenutelné léto s týmem zkušených lektorů a sportovních instruktorů z KRYŠTOFa. MÍSTO KONÁNÍ: Frýdlantský výběžek, penzion Albrechtova vyhlídka. Základní cena činí na jeden týden 7.920 Kč vč. DPH a dopravy. Rozhodnete-li se strávit s námi týdny dva, zaplatíte výhodnou cenu 11.860 Kč vč. DPH a dopravy.
Ke stažení:

ZAPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

Anglická školka Kryštof
3. září 2018 zahajujeme jubilejní 20. školkový rok a prvnímu nově zapsanému dítěti v každé školce nabízíme 20% slevu na měsíce září-prosinec 2018. Dále všem dětem zapsaným do školek do 15.3.2018 nabízíme jako benefit stravné v ceně školného (podmínkou je vyplněná a předaná závazná přihláška a uhrazené zápisné a záloha). Dětem pomáháme objevovat nový svět! Angličtina je hra, kterou děti baví hrát!

KRYŠTOF mini CLUB

Anglická školka Kryštof
PRO 4 - 6leté DĚTI BEZ PŘEDCHOZÍ ZNALOSTI ANGLIČTINY v kombinaci se státní školkou. Podrobnější informace včetně nabídky výuky v Černošicích a Skalce naleznete uvnitř této novinky.
Ke stažení: