KRYŠTOF

Novinky

LETNÍ TÁBORY (POBYTOVÉ)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
Nezapomenutelné léto s týmem zkušených lektorů a sportovních instruktorů z KRYŠTOFa. MÍSTO KONÁNÍ: Frýdlantský výběžek, penzion Albrechtova vyhlídka. Základní cena činí na jeden týden 7.920 Kč vč. DPH a dopravy. Rozhodnete-li se strávit s námi týdny dva, zaplatíte výhodnou cenu 11.860 Kč vč. DPH a dopravy.
Ke stažení:

ZAPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

Anglická školka Kryštof
3. září 2018 zahajujeme jubilejní 20. školkový rok a prvnímu nově zapsanému dítěti v každé školce nabízíme 20% slevu na měsíce září-prosinec 2018. Dále všem dětem zapsaným do školek do 15.3.2018 nabízíme jako benefit stravné v ceně školného (podmínkou je vyplněná a předaná závazná přihláška a uhrazené zápisné a záloha). Dětem pomáháme objevovat nový svět! Angličtina je hra, kterou děti baví hrát!

KRYŠTOF mini CLUB

Anglická školka Kryštof
PRO 4 - 6leté DĚTI BEZ PŘEDCHOZÍ ZNALOSTI ANGLIČTINY v kombinaci se státní školkou. Podrobnější informace včetně nabídky výuky v Černošicích a Skalce naleznete uvnitř této novinky.
Ke stažení:

KRYŠTOF a CLIL v ZŠ Černošice

Kryštof Club Junior
CLIL, čili Content and Language Integrated Learning, označuje výuku nejazykového předmětu s využitím cizího jazyka jako prostředku komunikace.

LETNÍ TÁBORY (POBYTOVÉ)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
Jedinečný příběh - jedinečné prostředí - jedinečné léto! Léto s týmem zkušených lektorů a sportovních instruktorů z KRYŠTOFa. TAJNÁ KOMNATA JE PŘIPRAVENA! Podrobnější informace o termínech a přihlášce naleznete uvnitř této novinky.
Ke stažení:

LETNÍ TÁBORY (DOCHÁZKOVÉ)

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
Provedeme Vaše děti létem, tvořivě a s laskavým týmem lektorů z KRYŠTOFA! Děti se potkají s vědou, poznají, proč jsou zvířecí maminky tak fantastické a nahlédnou i do černobílého světa. PŘIDEJTE SE K NÁM! Podrobnější informace o termínech a přihlášce naleznete uvnitř této novinky.
Ke stažení:

Proč právě k nám?

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior
Některé školky věří, že dětství je časem her. Jiné ho zas považují za čas učení. My v naší školce Kryštof věříme, že dětství je především časem objevování. Není naším jediným cílem naučit vaše děti perfektně anglicky. U nás disponujeme zkušenými a kvalitně připravenými lektory, kteří připravují takové prostředí, ve kterém děti snadno samy objeví svůj potenciál. My jim tak pouze nabízíme pomocnou ruku, aby postupně dokázaly vše samy. Jsme tu a pomáháme vašim dětem objevovat nový svět!

KRYŠTOF CLUB JUNIOR 4U 2016/2017

Kryštof Club Junior
KRYŠTOF CLUB JUNIOR 4U = Celoodpolední angličtina s RODILÝM MLUVČÍM s vyváženou kombinací výuky, filmu, práce s knihou, her a sportu. Místo konání: anglická školka v Černošicích a v Praze 10 ul. Olešská. Děti vyzvedneme PŘÍMO ve škole nebo v družině.
Ke stažení:

KRYŠTOF CLUB mini JUNIOR 2016/2017

Anglická školka Kryštof
Dítě ve věku do šesti let prochází senzitivním období na jazyky. Z tohoto faktu profitujeme nejen v naší školce ale i v KRYŠTOF CLUBu mini Junior. Za pomocí prvků MONTESSORI pedagogiky, písniček, říkanek a knížek se tak dítě jazyku vědomě neučí, ale pasivně ho vstřebává. Jde mu to snadno a bez námahy. Příkladem mu je připravené multikulturní prostředí vytvářené rodilými mluvčími. Jak dlouho? Jak často? Jednou za týden po dobu celého dopoledne.
Ke stažení:

Práce pedagogického managera

Anglická školka Kryštof Kryštof Club Junior KLC pro dospělé
Hledáme absolventku/absolventa VŠ (nejlépe pedagogického směru) na pozici pedagogického managera pro jazykovou školku a školu KLC Kryštof. Podrobnější informace a požadavky naleznete uvnitř tohoto příspěvku po jeho rozkliknutí.