KRYŠTOF

Online výuka angličtiny přes Skype

KLC pro dospělé

Již žádné limity! Žádné omezení! Je to snadné.

Učte se i mimo běžné kurzy. Angličtina je dostupná NONSTOP.

… doslova nonstop! Jste na výletů v Londýne a právě jste navštívili Buckingham Palace a chcete se o to podělit s Vašim lektorem, který je od Vás na míle vzdálen, a přitom nezmeškat Vaši naplánovanou Skype – lekci?! Žádný problém, je to možné s online výukou přes Skype.

Učte se s námi kdykoliv a kdekoliv!

Skype výuka Vám umožňuje procvičení všech dovedností: poslech, porozumění, mluvení a psaní. V průběhu lekcí si spolu s lektorem vytváříte vlastní slovníček, který je Vám vždy k dispozici. Máte možnost zkušební lekce v podobě 30 min. s českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

CO budete potřebovat: PC, tablet nebo mobil s aplikaci Skype a internetové připojení.

KDE a KDY se můžete učit: doma, v kavárně, po práci, na dovolené ….

VÝHODY: nemusíte docházet, individuální lekce, levnější, efektivní, flexibilní, pohodlné, unikátní, šité na míru. Přenos dokumentů, textů, materiálů a videí je zdarma.

Délka lekce: 50 nebo 60 minut.

Cena začíná na 275 Kč/50 minut + 21% DPH při využití zvýhodněných cenových balíčků.

Jak se nezávazně přihlásit: kontaktujte nás mailem, telefonicky nebo formulářem z webu a my Vám zašleme bližší informace.


*) Skype je celosvětově velice oblíbeným programem, který je určený zejména pro telefonování nebo videohovory, ale i posílání souborů a messaging.

Všechno, co budete potřebovat, je samozřejmě notebook, počítač, tablet nebo mobilní telefon s nainstalovanou aplikací Skype. Pokud jde o notebooky, tak v dnešní době má drtivá většina integrované mikrofony a reproduktory, nemusíte tedy dokupovat žádné další zařízení. Pokud však jde o počítače, tak ve většině případů budete muset dokoupit alespoň mikrofon, případně reproduktory nebo sluchátka.

Skype si můžete stáhnout a nainstalovat kliknutím na tento odkaz.