KRYŠTOF

ZAPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

Anglická školka Kryštof

3. září 2018 zahajujeme jubilejní 20. školkový rok a prvnímu nově zapsanému dítěti v každé školce nabízíme 20% slevu na měsíce září-prosinec 2018.

Dále všem dětem zapsaným do školek do 15.3.2018 nabízíme jako benefit stravné v ceně školného (podmínkou je vyplněná a předaná závazná přihláška a uhrazené zápisné a záloha).

Dětem pomáháme objevovat nový svět! Angličtina je hra, kterou děti baví hrát!

1. Cizí jazyky výlučně s rodilými mluvčími

Jsme pyšní na to, že naše školka má tým certifikovaných lektorů z nejrůznějších koutů světa. Jejich celodenní přítomnost přináší výsledky ve velmi krátkém čase (efekt tzv. imerze do jazyka).

2. Osobní a přátelský přístup

Školka Kryštof není anonymní řetězec institucí schovávajících se za líbivou image. Jádrem naší školky jsou skuteční lidé, kteří milují děti. Celý personál, od učitelek až po vedení, se každý den snaží o to, aby se každému dítěti dostalo maximální pozornosti.

3. Skvělé úspěchy absolventů

To, že máme výborné know-how pro práci s dětmi, nejlépe dokládají úspěchy našich absolventů. U těch totiž není neobvyklé, že například již v patnácti letech úspěšně složí zkoušky CAE. Certifikát CAE je o stupeň nadřazený už tak ceněnému FCE.