KRYŠTOF

KLC pro dospělé > KLC dospělí


Kolumbus Language Club pro dospělé nabízí výuku ANGLIČTINY, NĚMČINY, ŠPANĚLŠTINY, FRANCOUZŠTINY, JAPONŠTINY a pro cizince samozřejmě i ČEŠTINY.

Objevte s námi nový svět, svět nových možností, svět nových obchodních i osobních přátel !!!

Chcete jim to říct ? Chcete jim to napsat ? Chcete se naučit vyjadřovat se a rozumět při telefonickém rozhovoru s klientem, partnerem nebo blízkým přítelem ? Pak pro nás bude potěšením Vás to naučit!

ČÍM JSOU NAŠE KURZY ZAJÍMAVÉ?
Kolumbus používá metodu, která Vás zaujme svou bezprostředností, účinností a schopností objevit ve Vás jazykový cit. Vychází z našich nemalých osobních profesních zkušeností v oblasti jazykové výuky. Naše metoda, založená na představě o učebním materiálu, je nejen vysoce efektivní, ale i zajímavá. V centru každé lekce je příběh, o kterém si klient-začátečník utvoří představu v mateřském jazyce. Klient s jazykovými znalostmi si tuto představu vytváří pomocí cizího jazyka. Toto nám umožní okamžitě používat nová slova i gramatiku, a tak připravit podmínky pro konverzaci i na té nejnižší možné úrovni. Naší předností je i nízký počet studentů ve skupince. Ve výuce se využívá vedle klasických pomůcek i netradiční výukový materiál (např.současné působení slova, obrazu a zvuku).