KRYŠTOF

Reference

Školka Kryštof má za sebou více než 19tiletou historii. Reference o nás mohou podat naši bývalí a současní klienti, děti i jejich rodiče. Dovolte nám proto pouze připojit pár ohlasů a komentářů rodičů z akcí Kryštofa.

SP

Děkuji velmi za obě své dcery a péči, jaká se jim u Vás dostává. Jsou obě moc spokojené. Přeji Vám i lektorům pohodové prožití Vánočních svátků a budeme se těšit v Novém roce.
leden 2020

Petra K.

Dobrý večer, děkujeme a potvrzuji za Barunku, že již překonala prvotní nechuť a začíná si angličtinu užívat, což je skvělé.

Přejeme hezké Vánoce.

prosinec 2019

Martina M.

Dobrý den, paní Blahovcová, moc děkujeme za přání a rovněž přejeme krásné a radostné Vánoce, vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti v roce nadcházejícím.

Jsme velice potěšeni informací, že projekt CLIL bude mít návaznost i na druhém stupni. Jsme moc rádi, že Kája navštěvuje právě tuto třídu a skutečně již zaznamenáváme i jeho aktivní angličtinu, což je opravdu skvělé.

Hezký den.

prosinec 2019

JF

Dobrý večer, dnes proběhla první hodina a Sabča byl z nové paní učitelky Jenny nadšený. :-)

prosinec 2019

M.K.

Dobrý den. Moc děkujeme za milé informace. Je vidět, že jsou všichni spokojení. Přejeme pěkný poslední den.

srpen 2019

K.

Dobrý den, moc vám všem děkujeme za každodenní zprávy. Doslova se na ně s manželem těšíme! Když čteme co všechno podnikáte, je nám skoro líto, že nejsme na táboře taky. :) Přejeme bezproblémový zbytek pobytu a těšíme na děti v sobotu. Děkujeme.
srpen 2019

P.T.

Díky za perfektní informace, myslím, že děti musí být nadšené! Držím palce, ať vám vydrží počasí a výborná nálada.
srpen 2019

E.S.

Milý Kryštofe, moc děkujeme za všechny zprávy a krasně připravený kemp. Barča, ač se jí prý stýskalo, si ho moc užila! Hezký zbytek léta a v září na shledanou!

srpen 2019

K.T.

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou pravidelnou reportáž z fronty, ale hlavně celému týmu za péči o děti. Náš Jáchym přijel nadšený, prý "příští rok jede rozhodně znovu a školka Kryštof je skvělá".
srpen 2019

Z.

Dobrý den, Děkujeme za zaslané hodnocení, které nás potěšilo. Toník si lekce opravdu užíval a i my pozorujeme pokrok, který za ten školní rok udělal. Od září Toník bude na Kryštofa opět a rád chodit. Přejeme hezké léto.

červen 2019

JUDr. Tomáš Č.

Děkujeme za krásné hodnocení, které je oceněním také Vaši práce a úsilí.. 👏👏👍 Krásné léto!
červen 2019

Kateřina T.

Dobrý den, děkujeme za výuku našich dětí v tomto školním roce. Byly jsme nesmírně pozitivně překvapeni Danielovou schopností se anglicky domluvit během výměnného pobytu s německou školou. Hannah na tom má jistě nemalou zásluhu.
červen 2019

HL

Dobrý den, velmi se omlouvám, že jsme ještě neodevzdali přihlášky na příští rok. Měli bychom zájem, aby Eliška i nadále pokračovala. Letošní rok se jí velmi líbil - skupinka holčiček i lektorka Hannah byly úžasné. Děkujeme!
červen 2019

Ivana C.

Děkujeme za zprávu a jsme rádi, že CLIL bude pokračovat i v následujícím roce. Ještě malý komentář k výuce - Anabel je nadšená z projektu Harry Potter.
březen 2019

Martin V.

Dobrý den, moc děkujeme za zaslané milé hodnocení. Od Kryštůfka máme na Vaše hodiny angličtiny vždy pozitivní zpětnou vazbu. Způsob výuky se nám moc líbí. Naše poděkování prosím vyřiďte paní Hannah. Děkuji a zdravím Martin V.

únor 2019

Jan V.

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a přístup lektorky k dětem. Marianu výuka baví a chodí na ni moc ráda. Hezký den! :-)

únor 2019

Ivana C.

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci slovního hodnocení dětí CLIL. Velmi vítám, že jsou děti hodnoceny individuálně slovem a ne pouze známkou na vysvědčení.

únor 2019

KK

Dobry den, moc dekuji, jsem rada, ze Adam dela pokroky. Zaroven zdravim pani lektorku a dekuji moc za trpelivost. Hezky den..
únor 2019

Lucie L.

Děkuji za zprávu, potěšila mě. Zuzanka bude v angličtině s Kryštofem určitě pokračovat. Moc jí to baví. Zdravím a přeji mnoho sil! Lucie L.

únor 2019

AH

Děkujeme za skvělou péči o naše děti v roce 2018. Na viděnou v novém roce. :)
prosinec 2018

Klara

Zdravím do Kryštofa, velice ráda bych vám poděkovala, děvčata si nocování s Vindou velice užila. Prosím, pozdravujte ji a užijte letních dnů. :)

červenec 2018

M.

Dobrý den, moc vám děkujeme, že jste se po celý rok věnovali našim dětem. Možná proto je Honzík tak nadšený a natěšený na další školní rok s Kryštofem. Děkujeme moc! :)

červenec 2018

Z.

Diky za vse co jste pro Toma udelali! :) Krasne leto preji.

červenec 2018

LP

Dobrý den, děkujeme za hodnocení z junior klubu. Vážíme trpělivosti Hany, skutečně to s dětmi umí, budeme ji příští rok velmi postrádat!
červen 2018

Jana P.

Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto poděkovat za rok s Vámi, s Vaší angličtinou a zejména poté i lektorce Hannah. Syn Jakub (ZŠ Burešova, 3.C) byl z této výuky doslova nadšený. Chtěla bych se tímto zeptat, kdy mohu syna přihlásit na školní rok 2018/2019 a zda je možnost, aby měl opět Hannah.

Mnohokrát děkuji a jsem s pozdravem


červen 2018

KK

Dobrý den, paní Polová, velmi ráda bych poděkovala Andrésovi za perfektní práci; našemu Adamovi se angličtina velmi líbila a dokonce se doma rád připravoval (obzvlášť věnoval péči přípravě domácího úkolu "My Monster"). :) Velké díky Andrésovi!

červen 2018

L.

Dobrý den, Kryštofe, po 6 letech v zahraničí na mezinárodních školách, které díky Vám zvládly naše děti skvěle, jsme se vrátili zpět domů do mezinárodní školy, o které bychom před tím ani nepremýšleli. A už 2. dítě ze 3 zde úspěšně "graduovalo" a stejně jako to naše první, jde studovat do UK. Stále vzpomínáme na vše, co u Vás naše děti zažily, i když u Vás skončily před více než 8mi lety. :)

květen 2018

L.

Ráda bych vám moc poděkovala za skvělou práci a péči, kterou každý týden našim dětem věnujete.

Navzdory skutečnosti, že styl výuky byl pro některé rodiče až příliš nestandardní, jsem si jistá, že je skvělý, neboť u Emy vidím znatelný pokrok.

Díky moc!
duben 2018

MV

Dobrý den, Filip byl z minulého film clubu nadšený. Určitě by rád zase přišel. Máte prosím 21.4. ještě volno? Děkuji a zdravím všechny.
březen 2018

Veronika T.

Dobrý den, koukala jsem do kalendáře a Karolinka by mohla nastoupit do školky 26.2. Už ji strašně chybí školka. Krásné nám začíná mluvit, až koukám vždy, co se z ni sype. Dekuji.
únor 2018

Ch.

Ďakujeme, videá potešili.

Chcela som sa vám poďakovať za zorganizovanie kurzu, deti prišli vytešené a veľmi spokojné. Som rada, že ste prišli domov všetci - aj deti aj dospelí, v poriadku. Chce to božskú trplezivosť, pripraviť takúto akciu a aj ju prežiť vo fyzickom a psychickom zdraví :-)

Na lyže ideme v prvej polovici februára, tak si budemem mať možnosť pozrieť, čo sa naučili... Ešte raz ďakujeme. :)

únor 2018

Ivan M.

Martina i já (rodiče Káji) jsme velice potěšeni tím, jakých pokroků v angličtině dosáhl.

Velice oceňuji váš přístup k výuce! Přibližně před 20ti roky jsem měl možnost učit v 1. třídě základní školy, avšak postupem času jsem zjistil, že s dětmi nemám dostatečnou trpělivost. Vadilo mi také rušivé chování některých studentů vůči ostatním.

Proto velice oceňuji vaši trpělivost, svědomitost a poctivost, se kterou se věnujete přípravě a vzdělávání vašich lektorů. Děkuji a přeji vám mnoho úspěšných studentů i spokojených rodičů.

únor 2018

Linda a Tomáš T.

Dobrý den, Vladimír přišel nadšený, film, aktivity. Děkujeme za náhradu a moc se nám to líbilo.
prosinec 2017

J.

Dobrý den, dnešní divadlo se naší Barče moc líbilo a chtěla by opět na nějaké jít. Mohu poprosit o název divatelního týmu a kde se dají zastihnout? Mikulášská akce moc příjemná a cukroví máte také vynikající. :o) Děkuji.

prosinec 2017

Naďa P.

Dobrý den, děkuji za zprávu z plavání. Včera jsme byli na plavání mile překvapení, co všechno děti umí a jak makají. Přístup instruktorů k dětem na jedničku.

listopad 2017

K.

Dobrý den, závěrem bych ráda zdůraznila, že Erička je ve školce velmi spokojená, a to zejména díky obětavosti a profesionalitě Vašich učitelů. Moc Vám za to děkuji a chválím, kde jen mohu.. Hezký den, K.

říjen 2017

K.T.

Dobrý den, s blížícím se školním rokem opět uvažujeme o nejvhodnějším způsobu výuky angličtiny pro naše děti. Obě děti, Emílie i Daniel, navštěvovaly v předchozím roce hodiny konverzace s Hannah. Na základě jejich pokroku, který jsme mohli zaznamenat, jsme byli s lektorkou velmi spokojeni. Přeji příjemné letní dny.

srpen 2017

ZH.

Dobrý den, Jonášovi se dnes ve školce moc líbilo, jen odešel domů v bačkůrkách a zapomněl si tam bíle tenisky. :-) Můžeme si je vyzvednout příští týden? Děkuji.

září 2017

E.Š.

Mily KRYSTOF tyme, dekujeme za vse, Bara si to s vami vsemi, jako vzdy, moc uzila a uz se tesi na pristi rok! Hezky zbytek leta. :)

srpen 2017

E.P.

Dobrý den celému týmu do školky, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Summer Camp, když jsem slyšela to nadšené vyprávění, měla jsem velkou radost že jsem Vás už před 5lety našla. :) Přeji Vám hezký zbytek prázdnin a užijte si zasloužený odpočinek.

srpen 2017

PS

Chtěl bych moc poděkovat za Summer camp.. Malvína a Luisa přijely nadšené a velmi si to užily.. Děkujeme !
červenec 2017

PB

Dobrý den, moc děkujeme. Lekce se Táničce moc líbí a baví ji. Andrese má velmi ráda a styl jeho výuky se jí líbí. I my vidíme za uplynulý rok posun. Přejeme Vám hezké léto!

červenec 2017

JN

Dobrý den, díky za skvělé, pečlivé a moc hezky napsané hodnocení. Je bezva, že se jako otec mohu spolehnout, že je Jáchym u vás v dobrých rukou a že jeho schopnost mluvit anglicky se zlepšuje. Přeji vám hodně dobrých žáků a spokojených rodičů a těším se na další spolupráci. Hezký den.

červenec 2017

Barbora F.

Moc děkujeme! Bena hodiny moc bavily, věřím, že hodně přispěly k jeho dalšímu zlepšení v angličtině. Vlastně i v přijímacím testu, kde byla angličtina, měl výborný výsledek, aniž se na to jakkoli připravoval.

Lektorce tímto moc děkujeme a zdravíme. :)

Ben odchází na gymnázium, takže v ZŠ NCP už pokračovat nebudeme. Nicméně, bych přivítala, pokud by se našla nějaká možnost rodilého mluvčího pro něj a jeho o rok starší sestru - třeba se něco podaří..

Děkujeme a přejeme krasné léto! :)

červenec 2017

DN

Dobrý den, posílám přihlášku Jáchym na příští rok. Jáchym byl letos s lektorkou spokojen. Systém zadávání ukolů na webu byl funkční, v předchozích letech zadání úkolů většinou nepochopil a tak je raději nedělal. Dříve i když někdy měl úkol zapsaný v sešitě tak to bylo v jeho podání zmatené a beze smyslu. Osobně mám pocit, že se velmi zlepšíla Jáchomova výslovnost, je vidět, že s lektorkou hodně komunikují. Chápání významu hezky vyslovených slov zatím není ani 50%, stejně jako užití alespoň základní gramatiky. Ale to chápu jako Jáchymovy limity, se kterými sebelepší lektor těžko něco zvládne. Rozhodně jej letos angličtina baví, chodí tam s chutí a nebojí se vehementně pouštět do hovoru v angličtině – to vidím jako velký přínos koncepce Kryštofa a kvalitního lektora. Celkově jsme spokojeni.

I bychom přivítali delší čas strávený výukou, ale s jeho vytížeností a časovými možnostmi lektorů ve škole by bylo asi obtížné najít shodu.

Za spolupráci v uplynulém roce děkuj a přeji hezké léto.

červen 2017

Lenka P.

Dobrý den, zasílám přihlášku Anežky na angličtinu pro příští školní rok. Anežce se angličtina moc líbila a říkala, že Madison byla skvělá.
červen 2017

Ivana C.

Dobry den, mame zajem o to, aby odpoledni club vedl Honza. Deti jsou na nej zvykle a dokaze s nimi dobre a zabavne pracovat. Nakupovani melo u nas doma velky uspech. Jsem rada, ze CLIL pokracuje a budeme se tesit, ze se snad podari zaridit i to, aby detem lepe navazoval odpoledni blok clubu.

červen 2017

Petra P.

Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se hodiny AJ s Kim. Hodina byla velice vydařená, byla jsem spokojená a myslím, že angličtina takto má smysl. Kim je skvělá učitelka, má skvělé vyjadřování a umí děti velmi motivovat. Hezký den.

květen 2017

Charlie

It was another good time with the children this morning in Čerošice. They give wonderful positive support to the children, and are energetic and warm.

duben 2017

MK

Mimochodem, musim se trochu pochlubit, ze dcera je jedna z nejlepsich v celem rocniku na anglictinu a obe lektorky (vloni Morgan, letos Leslie) na tom maji velky podil. Soukrome lekce maji vyznam. Dekuji!!!
duben 2017

Dana J.

Minulý týden jsme byli lyžovat v Rakousku. Byli jsme moc mile překvapeni, jak si Lucinka na winter campu skvěle zdokonalila styl. Sjela bez problémů prakticky jakoukoliv sjezdovku. :-)

únor 2017

Markéta J.

Dobrý večer,

chtěla bych za sebe i za svého muže moc poděkovat všem, kteří se celý týden dětem s láskou a péčí věnovali a připravili pro ně úžasný zážitek na horách. Emil přijel nadšený, vyprávěl nám jak lyžoval, popsal nám jak má mít špičky u sebe a ruce na kolínkách, s nadšením povídal o sněžných frézách, bobování i tučňácích :-)

My jsme zase každý den s velkým očekáváním a napětím čekali na Váš email a fotky a vždy jsme se z nich moc potěšili. Emil byl na celý týden mimo domov poprvé, ale díky Vaší péči a profesionalitě jsme to všichni zvládli s naprostou lehkostí.

Dodatečně Vám přeji vše dobré v novém roce a těším se na další milé zážitky s Kryštofem.

leden 2017

Klára D.

Dobrý večer, musím vám vyseknout poklonu za tento učitelský tandem! Marielle a Hannah dohromady byly skvělé. A uměly si udržet pozornost a disciplínu! Také úroveň Aj u takto malých dětí byla obdivuhodná, smekám před vaší školou! Ještě jsem neviděla školku (ani soukormou), kde by takto malé děti uměly definovat slovo "cottage", "wife", atd v angličtině bez použití češtiny. Děti navíc vůbec česky nemluvily, mluvily v celých větách, s členy.. neskutečné!!!

listopad 2016

B.Ž.

Dobrý den,ráda bych vám poděkovala za velmi dobrou úroveň anglické konverzace. Moje dcera si hodiny s americkou lektorkou chválí.

listopad 2016

Markéta J.

Dobrý den, paní Blahovcová, moc nás mrzí, že jsme se my rodiče nakonec nemohli zúčastnit koncertu. Emil byl nadšený. Měla bych dotaz ohledně WINTER CAMPU: Nejsem si jistá, zda to je jen pro BIG KIDS nebo to platí i pro ty nejmenší. Emil na lyžích nikdy nestál, ale pokud by to bylo možné, byli bychom rádi, kdyby se mohl zúčastnit. Jinak jsem Vám chtěla moc poděkovat za skvělý program a profesionální vedení celé školky, celá rodina včera obdivovala nádherná portfolia s výtvory dětí, která v průběhu docházky vznikají.

listopad 2016

AN

Jak se Péťovi lekce líbila? Určitě líbila, on je asi nejvíc rád, že tam chodí Julinka a Bára, tedy děti, které zná ze školky, protože se mu po školce a po Isaacovi pořád stýská. Na angličtinu se taky těšil, říkal, že už zapomíná ty slova. Byl moc rád, že potkal Marielle. A doma mluvil asi hodinu o tom co nakreslili, takže první dojmy určitě dobré.
září 2016

Tereza Č.

Dobrý den, jako loňský rok je Kája nadšená - včera povídala zážitky. Moc děkujeme za péči o Káju a Kája měla včera dotaz, do kolika let berete děti, že by ráda jela příští rok, ale neví, zda už nebude "velká". :-) Děkujeme a přejeme klidné léto!

červenec 2016

JN a Jakub

Dobry den, chteli jsme moc podekovat za tento rok ve skolce za Jakuba, udelal velky pokrok a Honzu mel moc rad, je to moc fajn skolka. Budem doporucovat dale:) a kdybychom meli treti:) nahodou tak vim kam pujde. Moc diky za vse! Krasny den a prazdniny.
červenec 2016

KR

Dobrý den, Moc děkujeme za informace. Opravdu nemáme žádný problém ani stížnost. Holky mají Petru rády a za ty léta obě udělaly veliký pokrok. (až nám zakazují mluvit anglicky na dovolené). Jsou schopné sledovat seriály v angličtině a očividně se u toho baví..tak předpokládám, že tomu rozumí. :)

červenec 2016

DN

Děkuji za zprávu. Filip si lektorku velmi letos chválil. Příští rok bude na gymnáziu, tak už by to tady na angličtinu asi organizačně nestíhal. Tak děkuji za veškerou péči a vstřícnost, které se mu od vás dostávalo již od školky. Přeji hezké léto.

červenec 2016

MK

Dobry den, Martina byla velice spokojena a na anglictinu chodila vzdycky rada. Dekuji za tento pristup Morgane.

červenec 2016

RK

Kateřina v příštím školním roce nebude chodit do Mokropes, takže se po mnoha letech budeme muset rozloučit. Už to ani kloudně nevylovím z paměti – brali jste Kačku na „part time“ od roku 2008? Krásné léto a mnoho úspěchů Kryštofovi.

červenec 2016

S.

Dobrý den, děkuji za nabídku, ale musím odmítnout. Nepřicházela bych z práce včas, abych Marka odvedla na Junior Club, i kdyby chodil od 16hod. Mrzí mě to, protože ačkoliv pobyl v Kryštofovi tak málo, opravdu se něco naučil. Někdy zkoušejí se sestrou na sebe mluvit anglicky, baví je to. Za to moc děkuji.

srpen 2016

J., Černošice 5.C

Děkuji za zprávu a paní lektorce za hodnocení. V příštím školním roce Vítek nastupuje do školy v Praze a my se tímto s KLC loučíme. Děkujeme za výuku a pěkný přístup k dětem i rodičům. Přeji Vám i lektorům krásné prázdniny a hodně úspěšných studentů do dalších let.

červenec 2016

M.V.

Chci Vám ještě jednou moc poděkovat, že jste Sofinku včera přijali! Bylo to pro Sofinku jak sen, tolik se tešila, když viděla znovu vaše ucitelky - byla nadšena. :) Sofie potvrdila, že Sofia byla perfektní, dokonce 1hod tam spala, tak jsme moc moc rádi, že vše proběhlo hladce.

květen 2016

KP

Jinak Verunka je stále nadšená a moc ráda na hodiny chodí, což je super.
květen 2016

Lenka P.

Dobrý den, moc děkuji za nabídku, na konci června bychom měli odjet na tři roky do Indonésie, takže Kristina i Oliver budou pracovat na své angličtině tam. Doufám, že jejich začlenění do nového prostředí bude hladké a to i díky jejich dobré angličtině, na čemž má Vaše škola velkou zásluhu. Děkujeme a ať se Vám daří.
duben 2016

Ivana B.

Dobry den,

dekuji za laskavy mail.

Jsem rada, ze jste Oskara prijali do vasi skolky, kde se mu opravdu moc libilo a myslm, ze pobyt u vas mu po vsech strankach velice prospel.

Po prijezdu dcery do Cech jsem Oskara k vam do skolky uz tak casto nedoprovazela a nestihnu se s vami ani osobne rozloucit /pomaham mladsi dceri s novorozencem na opacnem konci Prahy.

Proto si dovolim vam podekovat alespon touto cestou - dekuji, dekuji, byly to opravdu krasne a uzitecne dny pro dite i pro nas dospele.

Mate skutecne skvelou skolku a v ni dobre zorganizovany tym.

Preji vam i cele skolce hodne stesti a pedagogickych uspechu a jeste jednou VELKY DIK!

duben 2016

EM

Píši Vám ohledně výuky vašich lektorů cizích jazyků. Mám angličtinu i němčinu tady u nás ve firmě a opravdu bych Vám chtěla moc poděkovat i pogratulovat k výběru Vašich vyučujících. Dříve jsem měla na angličtinu Markétu J., nyní Helenku H. a Marianne C.. Všechny jsou naprosto skvělé, jak z hlediska znalostí, tak i přístupu – profesionální, dochvilné, ochotné a jazyk výborně ovládají. Jsem naprosto spokojená, jejich hodiny člověka opravdu obohacují. Nyní mi skončila výuka němčiny s Lukášem B.. Musím říct, že byl opravdová perla mezi německým lektory. Troufla bych si říci, že byl naprosto srovnatelný s rodilým mluvčím a navíc měl dokonalou znalost i teorie jazyka. Budu hodiny s ním nesmírně postrádat a kdyby neodešel, určitě bych chtěla s jeho hodinami pokračovat. Moc děkuji.

listopad 2015

JJ

Dobrý den, děkuji za zaslané informace. Z mé strany vše probíhá k plné spokojenosti, syna hodiny s paní Hannah opravdu baví, slovíčka "chytá" a pamatuje si je a výslovnost je (podle mě) na velmi dobré úrovni.

listopad 2015

DL

Dobrý den, i my děkujeme, že se mohl Erik zúčastnit tábora mimo Prahu, byl opravdu nadšený. :)

srpen 2015

C.

Moc děkujeme za péči o Káju! Celou cestu domů nadšeně vyprávěla! Pokud nebude už "velká" pro příští rok, chtěla by jet! :-)

Ještě jednou moc díky za krásný prázdninový týden pro Káju, nám za zprávy a pěkné léto přeji.

srpen 2015

Děkuji za milé hodnocení. Musela jsem se usmát při poznámce paní učitelky, že jde o velmi veselou skupinu. Dovedu si je živě představit. :-) Barborce se angličtina moc líbila. Budu se snažit, abychom jí mohli v září opět přihlásit, kurzovné pro nás není zanedbatelné.

červen 2015

LH

Dobrý den, velice děkuji za všechny zprávy od Vás a závěrečné hodnocení, z naší strany je také naprostá spokojenost. Děkuji a přeji hezké léto.

červen 2015

Gayane a Ivan

Upřímně - hodně dlouho jsme váhali a hodně se báli, ale nakonec vše dopadlo díky Vašemu teamu skvěle, Vládikovi se na Spring Campu moooooooc líbilo, doteď prochazíme poslané fotografie. Pokud jich máte více, moc rádi bychom dostali kopii, moc Vládika mrzelo, že nebylo dost fotek, jak jede na kole :) a pak nám vyprávěl den po dni, co se dělalo a co všechno se naučil.

Ještě jednou moc děkujeme.

červen 2015

MJ.

Musím říct, že se nám u vás ve školce moc líbí. I to, že oba s mužem vidíme, že jste věnovali Báře na začátku hodně pozornosti a času, aby si ve školce dobře zvykla. Honza je skvělý. Nějvětší radost mám, že zůstává. To jste mě opravdu potěšili.

květen 2015

Erika P.

Dobrý den,

Děkujeme za zprávu o zrušení, snad se budu moct účastnit jindy, tento týden bych právě nemohla dorazit:( bohužel ani přednášku jsem nezvládla...

Je moc milé, že organizujete akce i pro rodiče, oceňuji to a je vidět , že se školce věnujete na 150%. :)

Ps: výlet na výstavu Gateway to space byl pro Matýska super, nadšení obrovské!!

Mějte se pěkně.

duben 2015

Jana Š.

Dobrý den,

zdravíme z hor a předem bych ráda vyslovila dík a uznání Ivaně a Adéle. David na winter campu udělal velký pokrok; je tady v lyžařské škole s většími dětmi a perfektně s nimi stíhá.

Dále prosím o přihlášení Davida na summer camp v prvním termínu od 13.7. Paní B. mě upozornila, že na tento termín už jsou poslední místa, tak raději píšu, protože bychom rády, aby David a Boris jeli spolu.

Přihlášku na tento a ostatní campy dodám po návratu příští týden.

Moc děkuji a přeji hezký zbytek týdne.

březen 2015

M. L.

Dobrý den, za nás zase jedině pozitivní reakce, vaše paní logopedka vysvětlila Veronice jak říkat "s" a za půl hodiny zvládla to, co v mém podání nikam nevedlo už delší čas... Z Míši jsem dostala jen to, že říkala "auto", ale nevím, jak dalece byla v interpretaci přesná :-) Hezký den a velký dík.

únor 2015

JD

Dobrý den, děkuji za vaše nabídky. Natálka už do Kryštofa nechodí, už je to velká holka :-))). Teď na podzim si udělala FCE a o 3% procenta jí uteklo CAE. Tak na ní můžete být právem pyšní. S přátelským pozdravem,JD

únor 2015

LH

Děkujeme za lekce s Manelí, syn se na angličtinu vždy těší. Včera dětem připravila skvělou hodinu - vyráběly marcipánové ovocné obrázky, pochutnaly si, naučily se ovoce a byly úplně nadšené!! :)

únor 2015

DN

Děkuji za nabídku. Jáchym to přijal s nadšením. Pokud to tedy půjde skloubit, budeme velice rádi.

únor 2015

Jana D.

Je nám opravdu líto, že se naše děti nemohou účastnit Vašich báječných akcích v daných termínech. Pokud ovšem budete, jako každý rok, pořádat letní tábory (od dubna dále), můžete s námi počítat. Mnohokráte děkujeme.

únor 2015

Eva D.

Chtěla bych vyjádřit spokojenost s AJ, kterou naše dcera Bára ze 4.D Žernosecká navštěvuje. Lektorku Kim si moc pochvaluje.
únor 2015

Jitka a Martin S.

Mnohokrát děkujeme za péči a za účast Beky na Winter Campu. Rebeka přijela strašně nadšená, moc jsme z ní sice nedostali, ale jak říkáte, to přijde později. :-) Teď si vlastně vzpomínám, že ocenila nejlepší opečené špekáčky na světě... :-) a pak, že všechny holky měly jeden pokoj a že s nimi byla Adéla a že to bylo super! Moc děkujeme!
leden 2015

R.

Jsme rádi, že Jakub chodí právě k Vám a že se mu ve školce líbí. Přejeme Vám pohodové Vánoce a mnoho zdraví a elánu do roku 2015.
prosinec 2014

Vojtěch K.

Bohuzel se mi nepovedlo se v poslednim tydnu zastavit a podekovat Vam, za to jak pracujete s detmi a jak jste pripravili Evicku na prijimacky na skolu. To ze je pro nas vzdelani na prvnim miste byl i duvod, proc jsme Evu dali na doporuceni do Vasi skolky. Veskera ocekavani se naplnila na 100% a i pres geny, ktere Evu predurcovaly spis k introvernimu chovani, se Vam konstatni praci ve skupinach, mluvenim pred ostatnimi (ani nevim co vse s nimi delate) v ni tu ostychavost odbourat.

Samotneho me mrzi, ze jsem nechodil do podobne skolky ja sam, mohl jsem mit detstvi jednodussi. Samotne prijimaci rizeni zpetne hodnotim jako vetsi stres pro rodice nez pro dite, protoze IQ test a testovani zralosti se Eve zdal "pro mimina" a tim padem se dostala podle vysledku a zpetne vazby od skol (PORG a Open Gate) jako jedna z nejlepsich. Udelalo nam to ohromnou radost a pri analyze duvodu prisuzuju zasadni vliv prave Vasi skolky (doma ji trenuju v matematice atd ale to ani nestacila prevest protoze se na to nikdo neptal).

Drzim Vam palce v dalsim rozvijeni skolky a pokud situace doma dovoli tak brzo budete mit na starosti dalsi Kacenku.
prosinec 2014

Klára K.

Dobrý večer, díky za video, je výborné, holkám jsme ho musely pouštět čtyřikrát za sebou. My máme ze soboty spoustu pěkných fotek, pár Vám jich zasílám. Už jsem psala Adéle, že se nám celé dopoledne moc líbilo. Mějte se hezky. :-)
říjen 2014

AM.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za báječný Summer Camp ve Špindlervě Mlýně. Kluci jsou oba moc spokojeni, což u nich nebývá zas tak bežné.. ;-) Už se těší, až budou doma vyrábět zmrzlinu (teď to nejde, jsme v Alpách).
červenec 2014

Ch s K. a F.

Dobrý den, moc děkujeme zá úžasný týden na Summer Camp Černošice! Děti byly naprosto nadšené z Lotte a všech věcí a akcí, které s nimi podnikala. Srdečně zdravím..
červenec 2014

Marcela M.

Dobry den, dekuji mnohokrat za informace. Martin jiz byl na prazdninach v Dansku, kde se svymi vrstevniky mluvil anglicky. Poprve tedy vyuzil sve znalosti od Paula. Moc dekujeme. Je prima. Diky nemu Martin krasne rozumi anglicky a muze ji take aktivne pouzivat. Jsme mu moc vdecni.
červenec 2014

L.

Dobrý den, moc děkujeme za zvládání našich děvčat - Vám i všem zodpovědným, hravým a trpělivým učitelkám. Holkám se ve školce líbí a my oceňujeme nejen angličtinu, ale i bohatý program, který je rozvíjí po všech stránkách. Děláte dobrou práci. Přejeme hezké prázdniny a těšíme se v září.
červen 2014

Dita N.

Dobrý den, děkuji za hodnocení dětí a jejich pokroků. Výuka kluky letos bavila, hlavně s Filipem to musela být občas fuška, ale Greg ho myslím dokázal zaujmout. S Gregem jako lektorem jsme byli velmi spokojeni, zařadila bych ho do Top3 z našich letitých zkušeností s lektory z Kryštofa. Přeji hezké léto.
červen 2014

Jitka K.

Dobrý den, děkuji za hodnocení Míši. Míša už bohužel nechce s individuální výukou angličtiny v příštím roce pokračovat, neboť by měli mít ve škole údajně tu nejlepší učitelku na škole a ve volném čase se chce věnovat tanci. Chtěla bych Vám poděkovat za veškerou péči, kterou jste nám během těch mnoha let věnovala. Jsem ráda, že i díky Kryštofovi si Míša angličtinu zamilovala a dostala se na takovou úroveň, že může číst i knihy Agathy Christie v originále. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a spokojených žáků.
červen 2014

J.

Dobrý den, velmi děkuji za Vaši zprávu a hodnocení Emy od jejího pana učitele Paula. Mám radost za Eminy pokroky v jazyku a děkuji panu učiteli za jeho práci a trpělivost s dětmi. A přeji Vám všem a Paulovi klidné a pohodové prázdniny a těšíme se opět v září na viděnou.
červen 2014

Jan a Lucka A.

Dear Sona, Dear Paul, thank you for your report about Thomas ' level of English. We appreciate your approach. It is therefore time to say "thank you and good luck".
červen 2014

Lucie M.

Dear Paul, both of my children liked you very much. They improved a lot their English with you (at least it seems to me they did...) and you also teached them to like this language. Thank you very much for everything. Have a nice time.
červen 2014

Martina G.

Dobrý den, ze srdce děkuji za organizování a zprostředkování přednášek v Černošicích - byla jsem na všech kromě poslední (to šel můj manžel a byl nadšen) a ze všech jsem si něco vzala, co mě oslovilo. Jsem za možnost zúčastnit se velmi ráda. Přeji Vám hodně radosti do Vaší práce.
červen 2014

Klára Š.

Dobrý den, ráda bych poděkovala za vydařený diploma day. Pokud by byl k dispozici záznam, prosím dejte vědět, ráda bych ho ukázala babičkám a dědečkům... V tom zmatku jsem ani nestačila vyjádřit naší velkou spokojenost s novým jídelníčkem. Takže tak činím alespoň touto cestou dodatečně. Kluci jsou moc spokojení, takže díky moc. Kdybychom se do prázdnin neviděli, tak přeji krásné léto.
červen 2014

H. Č.

Dobrý den,moc děkuji za organizaci, za daný test. Vyrozuměla jsem, že body a tomu odpovídající hodnocení "gut" značí, že kluci test udělali? Usmívám se nad tím, že ač Honza mladší, má test lepší než Kuba a je mi jasné, že Kubův handicap "psát" a "číst" je napříč všemi světovými i rodnými jazyky.. Opravdu děkuji za danou jazykovou péči.
červen 2014

Veronika B.

Dobry vecer, chtela jsem vam podekovat za tyden, ktery si Boris naramne uzil. Nezavrel do vecera pusu a porad jen vypravel a vypravel - mel o cem. Diky.
červen 2014

Erika P.

Dobrý den, tak od návratu slyšíme jen nadšené vyprávění o SpringCampu :-) je to paráda. Krakonošův kuskus byl no.1, to prý, když se naučím, budu nejlepší máma :-)) Tak nevím, co s mým kuchařským uměním vyvedu.. Děkujeme.
červen 2014

Svatka

Thank you ladies all so much for the lovely and delicious brunch in Skalka this Saturday!
květen 2014

Erika P.

Dobrý den, dnes jsem zaskočila za babičku i dědu a byla jsem opravdu potěšená! Děti krásně pracovaly, byly veselé a spokojené a bylo vidět, jak rády se dozvídají nové věci.. ;-) Díky! S pozdravem, Erika.
duben 2014

Lucie K.

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za přednášku a vše co kolem toho děláte. Vím, že se moc snažíte a o naše děti pečujete více než zodpovědně, proto mnohokrát děkuji. Moc se těším na další téma, jelikož získané informace mohu využít u těch svých povedených kvítek. :-) Přeji pěkný víkend.
leden 2014

Vladimír P.

Mockrát Vám a celému týmu školky Kryštof děkujeme (especially to Marielle, Georgiana and Sofie)! Školka byla pro Artema jako druhý domov a my jsme byli vždy plně spokojení. Děkujeme.
prosinec 2013

Andrea Ch.

Nela i my rodiče jsme nadšení. Velmi se v angličtině zlepšila, pěkně čte, rozumí a za ty tři měsíce udělala v angličtině větší pokrok než ve škole za tři roky!!! Příští rok ji určitě přihlásím přímo k Vám do jazykovky.
listopad 2013

Sch.

Díky moc za super fotky. Vždycky se na ně díváme i s Jamesem, moc rád se na ně dívá znovu a znovu a 'vypráví' nám o tom. :)
listopad 2013

Jitka S.

Moc děkujeme za Halooween. Beka byla - a stále je - nadšená. Díky a hezký víkend!
listopad 2013

B.

Chtěli jsme vám touto cestou poděkovat za páteční "maškarní". Boris byl nadšený (již se ptal, kdy může opět v noci spát ve školce) a Albert, přes počáteční rozpaky, se hezky rozproudil a roli nejstaršího si užil. Děkujeme.
listopad 2013

Lenka M.

Matěj i David jsou úplně nadšení z Jamese. Velmi si s ním rozumí. James se s nimi jak učí, tak si hraje, takže se vůbec nenudí a baví je to. Kolik se toho naučí, zatím nedokážu posoudit, ale oba si pamatují z hodin, co se učí.
říjen 2013

L.

Srdečně Vás zdravíme z Jakarty! Tedy klobouk dolů, dívala jsem se tentokrát i na Váš web a jste neúnavní!! Program INDIE mi přijde naprosto úžasný. Filmové soboty zní také skvěle, škoda, že odsud se domů dostaneme jen 2x ročně. Stále nás to nutí si uvědomovat, že nebýt Kryštofa, tak naše děti by tak hladce nezapadly do mezinárodních škol. Nehledě k tomu, že stále vzpomínají např. na Penzion Slunečnice a co dělaly s kterým lektorem, např.jak Debashish rozbil na SummerCampu meloun o zem apod.
září 2013

Sch.

Ani nevíte, jakou jste nám udělali radost. Díky moc za email a za obrázek. Moc si ceníme této kominikace ze strany školky a nejen proto už teď máme radost, že jsme Jamese přihlásili na správné místo. Zvláště po několikaměsíční zkušenosti se školkou, která se ne a ne podělit o to, co tam vůbec s dětmi dělají a o celkové organizaci a fotodokmentaci ani nemluvím.. Jsme rádi, že jsme s vámi. :)
září 2013

Dana J.

Lukášek přišel v pondělí z hodiny s Jamesem nadšený, moc se mu to líbilo. Tak teď jen doufám, že mu to vydrží. :-) Děkuji.
září 2013

Albert a Veronika B.

Albert se vrátil ze Špindlerova Mlýnu opravdu spokojený a ve velmi dobré náladě, a to i přes jeho nezbytné občasné truchlení. Chtěli jsme vám společně poděkovat za skvělý program po celý týden. Díky.
červenec 2013

JS

Dobrý den, mnohokrát díky za halloweenský večer, Rebeka byla nadšená. Díky ještě jednou.

listopad 2015

DJ

Dobrý den, jinak si dovolím ještě zpětnou vazbu na Halloween - Lucince se akce moc líbila i to, jak s dětmi oslavila narozeniny. :-) Děkuji a zdravím.

listopad 2015

DZ

Hugo byl nadšený hned po první hodině. Hned mi něco četl a vyprávěl. No prostě má úplně jinou chuť a na angličtinu se těší. Od úterý si pořád prohlíží učebnici a všem, kdo k nám přijde, ji ukazuje.

září 2015